Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Etiler escort kızlar beklentilerini anlatıyor

  • Liste: 27 Ağustos 2016 13:21

Açıklama

Bir kadından neler beklersiniz? Net olarak sıralarsak çok fazla zaman gider değil mi? Siz en iyisi benimle buluştuğunuz andan itibaren, bu beklentilerinizin iki katına çıkacağını bilin ve bu şekilde hareket edin. Size, çok daha özel ve etkili bir cinsel yaşamın kapılarını sonuna kadar sunan Ayşe’niz, ciddi anlamda farklı bir ilişki vaat ediyor.

Ben, diğer kadınların tamamından farklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben anal yolla girilen bir cinsel ilişkiden dahi zevk almasını bilen bir kadınım. Haliyle daha fazla haz almak benim için bir sanat. Sizde bu sanat içerisinde yer almak ve gerçekten tatmin olmak istiyorsanız benimle etkileşim kurabilirsiniz. Ben, yaşadığım hazzı en iyi şekilde sizlere sunar ve bu haz sayesinde çok daha fazla zevk almanızı sağlarım. Böylelikle çok daha etkili bir cinsel yaşama girmiş olursunuz. Üstelik bu süreçte hiç yabancılık çekmez, sürekli olarak tanıdığınız bir kadınla cinsel ilişki yaşıyor gibi sorunsuz bir deneyim sürecine dahil olursunuz. Bildiğiniz bir kadınla sürekli olarak ilişki yaşıyor gibi…

Eğer amacınız gerçek bir kadınla, gerçekten duygusal bir bağ kurarak sonuna kadar zevkli bir cinsel deneyim yaşamaksa bu konuda tüm noktalarımla size hazır durumdayım ve her türlü ilişki deneyimine sonuna kadar açığım. Sizde bu süreçte benimle birlikte değişik hazlar tatmak adına bana ulaşabilirsiniz.

İlan Referans ID: 99257bad25cb5645

Etiket Yok

1809 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar