Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

İstanbul paralı escort bayanlar

  • Liste: 4 Aralık 2016 23:15

Açıklama

İstanbul’da para ile ilişkiye giren ve aynı zamanda sevişen bayanların birçoğu yatak ilişkileri dışında sosyal hayatta da sizlere eşlik edecek şekilde hizmet veriyorlar. Mesela evi olan bayanlar ile kendi evinde cinsel ilişkiye girebilir ve konuyu orada bırakabilirsiniz. Sadece saatlik alınan cinsel randevularda konu ve tanışma genellikle yatak üzerinde başlıyor ve yatak üzerinde son buluyor. Bunun yanında İstanbul ücretli bayanları sadece saatlik görüşme veya randevu vermiyor. Bunun yanında tüm gün randevu veren veya gecelik görüşen bayanlar da mevcut. Bu tarz uzun süreli buluşmalarda cinsel yatak aktivitelerin yanı sıra birlikte eğlenilecek gece mekanları, sosyal eğlence ve dışarıya çıkma planları gibi planlar yapılabiliyor.
Zaten bayanların bağımsız ve kendi başına cinsel ilişkiye girmelerindeki en büyük neden İstanbul randevu evi uygulamalarından dışarıya çıkmak… Bildiğiniz gibi İstanbul Randevu evi seans ve randevu işleri tamamen yatakta kalınan ve ötesi olmayan ilişkiler. Üstelik randevu evinde sürekli aynı yüzleri görür ve hijyen açısından kendinizi pek de rahat hissetmezsiniz. Yalnız başına evinde görüşen veya otele gelen bayanlarda ise nispeten daha rahat ve eğlenceli zaman geçirirsiniz. İstanbul bayan sitesinde buna benzer pek çok gecelik randevu örneği göreceksiniz. Bayanlarımız ilanlarını inceleyen ve kendine en uygun kızı bulan erkekler daha sonra uzun süreli seans alıyorlar. Dışarıda görüşüp tanıştıktan sonra alkollü veya alkolsüz mekanların birinde oturuyorlar, başka yerlerde geziyorlar ve zaman harcıyorlar. Bunların tamamı sizlerden ekstra ücret istenmeyen durumlar ve işi tamamen karşıdaki bayan belirliyor. Eğer bu seçenekler size uyarsa siz de eğlenmelik veya tatile gelen kız bulabilirsiniz. Mekana gelen kız bir nevi konsomatris görevi görüyor. Fakat konsomatris bayanlar daha çok olgun yaşlı ve orta yaşlı insanlardan oluşuyor.
Piyasada genç ve güzel eğlenilecek kız veya sohbet ehli konsomatris bulmak zor. Bunun için gecelik bayanlarımızı tavsiye etmekteyiz. Eğer yalnız başına takılıp yalnız alkol içen birisi olmaktan yorulduysanız birbirinden ateşli ve alevli yatak fantezilerinin yanı sıra aynı zamanda sosyal olarak takılacağınız İstanbul bayan bulmanız da mümkündür.

İlan Referans ID: 3955841740ba1ca7

Etiket Yok

3126 toplam görüntüleme, 2 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar